Chaloupky Chaloupky Chaloupky Chaloupky

Ota Bubeníček

Chaloupky

Vyvolávací cena 12 000 CZK
Aktuální cena 12 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 26 x 36 cm

Konec aukce 16.12.2019    20:31