Položka č.     21

Josef Kilián

Venkovský rybník

Vyvolávací cena 2 500 CZK
Aktuální cena 2 500 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno dole uprostřed
Rozměry 24 x 30 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 16.12.2019    20:50