Položka č.     22

Jan Hrnčárek

Krajina

Vyvolávací cena 1 200 CZK

Technika Tempera na kartonu
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 34 x 98 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1984

Konec aukce 16.12.2019    20:51