Položka č.     23

Jan Hrnčárek

Podzim v Beskydech

Vyvolávací cena 800 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 31 x 48,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1986

Konec aukce 16.12.2019    20:52