Položka č.     24

Ota Holas

Žně v Dobrudží

Vyvolávací cena 500 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 47 x 73 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 16.12.2019    20:53