Položka č.     25

Ladislav Čepelák

Vltava u Lipna

Vyvolávací cena 1 000 CZK

Technika Lept
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 18 x 33 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1953

Konec aukce 16.12.2019    20:54