Položka č.     28
Sen o Praze Sen o Praze Signatura

Jan Souček

Sen o Praze

Vyvolávací cena 500 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Litografie 42/70
Signatura Signováno v PD
Rozměry 49 x 42 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka rozměry obrazu bez rámu 32.5 x 24.5
Datování 1983

Konec aukce 16.12.2019    20:57