Položka č.     29

Josef Říha

Nerudova ulice

Vyvolávací cena 500 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 37 x 53 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1985

Konec aukce 16.12.2019    20:58