Horská chaloupka Horská chaloupka Horská chaloupka Horská chaloupka

Jaro Procházka

Rusava

Vyvolávací cena 20 000 CZK
Aktuální cena 20 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole

Konec aukce 16.12.2019    20:32