Položka č.     32

Ota Holas

Židovská čtvrť

Vyvolávací cena 2 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole????
Rozměry 37 x 29 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 16.12.2019    21:01