Krajina Krajina Krajina Krajina

Adolf Doležal

Krajina

Vyvolávací cena 3 800 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Datování 1943???

Konec aukce 16.12.2019    20:35