Chalupa v předjaří Chalupa v předjaří Chalupa v předjaří Chalupa v předjaří

M. Konečný

Chalupa v předjaří

Vyvolávací cena 1 300 CZK

Technika Akvarel
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 29,5 x 43 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1944

Mistrovský akvarel

Realistická venkovská malba z dílny českého malíře

Konec aukce 16.12.2019    20:36