Malíř Buchl

Statek v zimě

Vyvolávací cena 3 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 50 x 70 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 16.12.2019    20:37