Portrét starce

Vyvolávací cena 5 000 CZK

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 30 x 25 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 06.01.2020    20:30