Děti Děti Děti

J. Václav Mysliveček

Děti sbírající lesní jahody

Vyvolávací cena 33 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno Mysliveček tužkou vpravo dole zezadu na rámu
Rozměry 37,5 x 29 cm
Provenience Soukromá sbírka

Konec aukce 06.01.2020    20:39