Vilém Wünsche

Košík třešní

Vyvolávací cena 6 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 50 x 80 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 06.01.2020    20:40