Zátiší Zátiší

Vincenc Beneš

Zátiší s kyticí a mísou se švestkami

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 6 500 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vlevo dole

Konec aukce 06.01.2020    20:42
Počet dražících 2
Počet příhozů 5