Zátiší s ovocem

Vyvolávací cena 1 500 CZK

Technika Tempera na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 47 x 60,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1982

Konec aukce 06.01.2020    20:43