11.10.2019 – 6.1.2020 Galerie Pštrossova 23

Bedřich Augustin Tkaczyk

Kytice

Vyvolávací cena 3 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 70 x 50 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Datum zahájení aukce 11.10.2019    20:30
Konec aukce 06.01.2020    20:44