Karel Souček (1915-1982)

Milenci na lavičce

Vyvolávací cena 5 000 CZK

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 29,5 x 42 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1974

Konec aukce 06.01.2020    20:45