Bio Adria Bio Adria Bio Adria Bio Adria

Kamil Lhoták

Bio Adria

Vyvolávací cena 10 000 CZK
Aktuální cena 10 000 CZK

Technika Kolorovaná kresba
Signatura Signováno dole uprostřed
Rozměry 19,8 x 10,4 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 11.4.1973

Konec aukce 06.01.2020    20:46