Kubistická kompozice Kubistická kompozice Kubistická kompozice

Robert Jiran

Kubistická kompozice

Vyvolávací cena 10 000 CZK
Aktuální cena 10 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 70 x 50 cm

Konec aukce 06.01.2020    20:47