Položka č.     19
Staroměstská radnice Staroměstská radnice Staroměstská radnice Staroměstská radnice Staroměstská radnice

Martin Šárovec

Staroměstská radnice

Vyvolávací cena 45 000 CZK

Technika Akryl na sololitu
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 155 x 125 cm
Kategorie Malířství
Stav Perfektní
Provenience Soukromá sbírka
Datování 2013

Konec aukce 06.01.2020    20:48