Panorama Prahy Panorama Prahy Panorama Prahy Panorama Prahy

Martin Šárovec

Panorama Prahy

Vyvolávací cena 45 000 CZK

Technika Akryl na sololitu
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 110 x 200 cm
Kategorie Malířství
Stav Perfektní
Provenience Soukromá sbírka
Datování 2013

Konec aukce 06.01.2020    20:49