Položka č.     21

Josef Hlinomaz

Pláž

Vyvolávací cena 80 000 CZK
Aktuální cena 80 000 CZK

Technika Olej na kartonu
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 19 x 28 cm
Datování 1972

Posudek

Konec aukce 06.01.2020    20:50