Položka č.     22
Motiv od Dubrovníka Motiv od Dubrovníka Motiv od Dubrovníka Motiv od Dubrovníka Motiv od Dubrovníka

Josef M. Černovický

Motiv od Dubrovníka

Vyvolávací cena 3 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 35 x 50 cm

Konec aukce 06.01.2020    20:51