Položka č.     23
Mořská nymfa Mořská nymfa Mořská nymfa Mořská nymfa Mořská nymfa

Beneš Knüpfer

Mořská nymfa

Vyvolávací cena 25 000 CZK
Aktuální cena 25 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 30 x 40,5 cm
Stav Perfektní
Provenience Soukromá sbírka
Datování 2. polovina 19. století

Konec aukce 06.01.2020    20:52