Položka č.     25

Jiří Winter Neprakta

Motorista

Vyvolávací cena 8 000 CZK

Technika Kresba na papíře
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 20 x 25,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 06.01.2020    20:54