Položka č.     26
Tažný kůň Tažný kůň Tažný kůň Tažný kůň

Ludvík Vacátko

Tažný kůň

Vyvolávací cena 11 000 CZK
Aktuální cena 11 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 20 x 33,5 cm

Konec aukce 06.01.2020    20:55