Vladimír Komárek

Anděl

Vyvolávací cena 3 000 CZK

Technika Kresba uhlem na kartonu
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 19,5 x 20,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 06.01.2020    20:33