Albín Brunovský

Voľakedy sme na Záhorí lietali všetci

Vyvolávací cena 14 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno dole uprostřed
Rozměry 23,5 x 14,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1988

Konec aukce 06.01.2020    20:34