Jan Klevar

Mlýn

Vyvolávací cena 1 500 CZK

Technika Tempera na papíře
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 15,5 x 20,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 06.01.2020    20:35