Henrik Szczyglinski

Zima

Vyvolávací cena 20 000 CZK

Technika Kombinovaná technika na kartonu
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 21 x 40,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 06.01.2020    20:36