Vzpomínka na golfové hřiště Vzpomínka na golfové hřiště Vzpomínka na golfové hřiště Vzpomínka na golfové hřiště

Zdeněk Šorf

Vzpomínka na golfové hřiště

Vyvolávací cena 90 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 210 x 215 cm
Kategorie malířství
Provenience Soukromá sbírka

Konec aukce 06.01.2020    20:37