Kolekce českého sběratele / #68

8.10.2019 – 12.12.2019 Galerie Pštrossova 23
Plechovky Plechovky Plechovky Plechovky Plechovky

Adriena Šimotová

Plechovky

Vyvolávací cena 100 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 75 x 58 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1980

Datum zahájení aukce 08.10.2019    20:30
Konec aukce 12.12.2019    20:30