Miroslav Tichý / opakovaná aukce / #81

6.1.2020 – 8.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Procházka

Miroslav Tichý

Procházka

Vyvolávací cena 19 000 CZK

Technika Bromostříbrná fotografie
Signatura nesignováno
Rozměry 11,4 x 22,3 cm
Stav dobrý
Provenience soukromá sbírka
Poznámka Pravost díla potvrzena kurátorem a znalcem Tichého díla Pavlem Vančátem.
Datování cca 1980

Datum zahájení aukce 06.01.2020    16:30
Konec aukce 08.02.2020    20:00

Video: Miroslav Tichý FOTOGRAF - Česko k neuvěření 7.8.2011