Miroslav Tichý II / #99

22.7.2020 – 31.8.2020 Galerie Pštrossova 23
Bez názvu, autorská adjustace Bez názvu, autorská adjustace PDF

Miroslav Tichý

Blondýnka

Vyvolávací cena 55 000 CZK

Technika bromostříbrná fotografie
Signatura nesignováno
Rozměry 17,7 x 12,8 cm
Stav původní
Provenience soukromá sbírka
Poznámka Pasparta 22 x 26 cm
Datování 70. léta

Autorská adjustace

Pravost díla potvrzena kurátorem a znalcem Tichého díla Pavlem Vančátem (Certifikát přiložen)

Datum zahájení aukce 22.07.2020    01:40
Konec aukce 31.08.2020    20:40

Video: tarzan retired (2004)