Exkluzivní aukce / #82

1.1.2020 – 31.1.2020 Galerie Pštrossova 23
Plovatka Plovatka Plovatka Plovatka

Kamil Lhoták

Plovatka

Vyvolávací cena 550 000 CZK

Technika Kombinovaná technika na plátně
Signatura Signováno tužkou PD
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka K obrazu je přiložen Certifikát autenticity OriginalArte
Datování 1962

Námět barelu ve funkci bójky byl malířem použit vícekrát. Tato varianta obrazu z r. 1962 je dokladem malířova zaujetí pro techniku, její detail a jeho oribginální malířské ztvárnění. Obraz byl vystaven na výstavách v Galerii Pštrossova 23 v r. 2018 a poté v r. 2019 (Kamil Lhoták - Ilustrace a kresba)

Datum zahájení aukce 01.01.2020    16:03
Konec aukce 31.01.2020    16:03

Video: Kamil Lhoták: výstava v Alšově jihočeské galerii očima JTV (zdroj: YouTube)