Aukce pro Gutfreunda / #83

5.12.2019 – 18.12.2019 Artinbox

Kurt Gebauer

Plavkyně I., bazén Podolí, konec 60. let

Vyvolávací cena 5 500 CZK

Technika Vysokostálý digitální tisk z roku 2016
Signatura Signováno
Rozměry 27x37 cm
Poznámka 2/35
Datování Konec 60. let

Tato aukce je předaukčním kolem aukce, která se koná v sídle galerie ArtInBox dne 18.12.2019. Příhozy mohou být překonány pozdějšími příhozy v sále. Zájemci mohou přihazovat rovněž telefonicky po registraci na tel. galerie ArtInBox.

Datum zahájení aukce 05.12.2019    17:00
Konec aukce 18.12.2019    17:00