Samostatná aukce Hlinomaz / #84

28.1.2020 – 29.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Na stromě Na stromě podpis PDF

Josef Hlinomaz

Na stromě

Vyvolávací cena 190 000 CZK

Signatura signováno
Rozměry 28,5 x 26,5 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka rámováno
Datování 1969

přiložen znalecký posudek

Datum zahájení aukce 28.01.2020    11:55
Konec aukce 29.02.2020    20:00

Video: Josef Hlinomaz - Životopis / YouTube