Vyvolávací cena | 3 100 CZK |
Nejvyšší příhoz | 2 500 CZK |
PřihlásitTechnika | Ručně kolorovaný lept 17/20 |
Signatura | Signováno vpravo dole |
Rozměry | 42,5 x 33 cm |
Provenience | Z atelieru autorky |
Datování | 1982 |
Datum zahájení aukce | 11.06.2020 15:13 |
Konec aukce | 11.06.2021 15:13 |
Počet dražících | 1 |
Počet příhozů | 1 |