Pavel Novák Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Vltava IV (3/30)

Pavel Novák

Vltava IV (3/30)

Cena 3 300 CZK

Technika barevný lept
Signatura signováno PD
Rozměry 59x43 cm
Provenience Diakonie
Datování 1991

Akademický malíř.