Michal Novotný Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Dva sloni nad hladinou

Michal Novotný

Dva sloni nad hladinou

Cena 2 200 CZK

Technika litografie
Signatura signováno PD
Rozměry 50x59 cm
Provenience Diakonie
Datování 2015