Jindřich Janíček Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Alsace (7/30)

Jindřich Janíček

Alsace (7/30)

Cena 3 300 CZK

Technika sítotisk
Signatura nesignováno
Rozměry 102x72 cm
Stav lehce pomačkaný papír
Provenience Diakonie
Datování 2015