Ivana Lomová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Věčný vůdce (96/126)

Ivana Lomová

Věčný vůdce (96/126)

Cena 3 080 CZK

Technika litografie
Signatura signováno PD
Rozměry 53x49 cm
Provenience Diakonie
Datování 2013