Jiří Votruba Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Madagascar (51/70)

Jiří Votruba

Madagascar (51/70)

Cena 4 400 CZK

Technika sítotisk
Signatura signováno PD „Jiří Votruba“
Rozměry 80x55 cm
Provenience Diakonie
Datování nedatováno