Anna Mastníková Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Hipster z Letný (12/30)

Anna Mastníková

Hipster z Letný (12/30)

Cena 2 750 CZK

Technika lept
Signatura signováno PD
Rozměry 42,6,5x30 cm
Provenience Diakonie
Datování 2014