Anna Mastníková Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Pffff... (18/30)

Anna Mastníková

Pffff... (18/30)

Cena 2 750 CZK

Technika lept
Signatura signováno PD
Rozměry 47x32 cm
Provenience Diakonie
Datování 2015