Jiří Brázda Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Sólo pro tři (13/25)

Jiří Brázda

Sólo pro tři (13/25)

Cena 3 960 CZK

Technika lept
Signatura signováno DU
Rozměry 32x48 cm
Provenience Diakonie
Datování 2015