Michaela Režová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Siréna (3/15)

Michaela Režová

Siréna (3/15)

Cena 2 750 CZK

Technika lept
Signatura signováno PD
Rozměry 30x24 cm
Provenience Diakonie
Datování 2015